6.CBS Kongresi HKMO öğrenci başvuru sonuçları açıklanmıştır. Kongre bütçesi kapsamında ulaşım ve konaklama masraflarını Odamızın karşılayacağı belirli sayıda öğrencinin kongreye katılımına dair kongre web sayfasından alınan yaklaşık 900 başvuru arasından elemeler yapılarak aşağıdaki liste belirlenmiştir. Başvuru formunu özenle ve eksiksiz dolduran başvuru sahipleri arasından; tüm üniversitelerin temsiliyeti, kadın-erkek dengesi, kongreden beklentilere yönelik verilen cevaplar, üniversite bazında toplam başvuru sayısı ve HKMO öğrenci üyeliği gibi kriterler esas alınarak değerlendirmeler yapılmış ve ayrılan bütçe de göz önünde bulundurularak sonuçlandırılmıştır.

23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Ankara‘da Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek olan 6. CBS Kongresine  katılımı Odamızca sağlanacak olan öğrenci meslektaşlarımızın isimleri aşağıda belirtilmiş olup,listede ismi yer alan bireylerin ekte yer alan dilekçeyi doldurulup kimlik fotokopisi ile birlikte aşağıdaki bilgileri verilen görevlilere iletmesi, olası katılamama durumlarını da mutlaka bildirmesi gerekmektedir.

Bunun beraberinde, kendi imkanları ile gelmeleri durumunda kongreye katılım tüm HKMO öğrenci üyelerimize açık ve ücretsizdir. HKMO öğrenci üyeliği bulunmayan öğrenci meslektaşlarımızın ise;kimlik, öğrenci belgesi ve 2 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte kongre alanında yer alacak olan HKMO standından öğrenci üyeliklerini yaptırması gerekmektedir.

Aşağıdaki listede ismi yer alan tüm öğrenciler ulaşımlarını kendilerini sağlayacak olup, ulaşım giderlerini (yalnızca otobüs ve tren bileti geçerlidir) belgelendirerek kongre esnasında HKMO standına başvurduklarında bu bedel Odamızca kendilerine ödenecektir. Konaklama Odamızca sağlanacak olup, Başkent Öğretmen Evi`nde isimlerine rezervasyon yapılmıştır.

Bilgilerinize sunarız.

Kongrede görüşmek üzere.

Sevgilerimizle.

 

Sorumlu Kişi :

Cuma TUNER

0 539 853 27 70

Özgür Yanıt KAYA

0 538 853 46 27

cbskongresi@gmail.com

 

TMMOB

HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

EKİM 2019

> Listeyi indirmek için lütfen tıklayınız <